PRVA POBJEDA NA MEDITERANSKIM IGRAMA NA PIJESKU

Teodorović Drago i Kisić Žarko zabilježili prvu pobjedu na Mediteranskim igrama na pijesku.

Nakon jučerašnjeg poraza u utakmici sa predstavnicima Turske, muški par odbojke na pijesku Teodorović/Kisić danas su zabilježili pobjedu na Mediteranskim igrama u Peskari nad ekipom Libije rezultatom 2:0. U prvom setu koji je bio do kraja neizvjestan, Teodorović/Kisić bili su uspiješniji od Libijskog para LASHLEM MAHMOUD/SOLA MOHAMED i slavili su rezultatom 21:19. U drugom setu Teodorović/Kisić pokazali su još bolju igru i slavili ubjedljivim rezultatom 21:9.

Pobjedom nad ekipom Libije Teodorović/Kisić ostvarili su plasman u 1/8 finala gdje su se danas susreli sa predstavnicima Hrvatske, parom SILIĆ FILIP/ŽELJKOVIĆ IVAN. U utakmici koja je odigrana u 18,20 časova par Teodorović/Kisić poražen je rezultatom 2:0 (po setovima 21:18 i 21:19).

Današnjim utakmicama predstavnici Odbojkaškog saveza BiH u muškoj i u ženskoj konkurenciji završili su svoj nastup na prvim Mediteranskim igrama na pijesku.

Planirani povratak sa takmičenja jeste ponedjeljak, 07.09.2015. godine.