PRVA POBJEDA BIH PIONIRKI

Ženska pionirska reprezentacija BiH na Balkanskom odbojkaškom prvenstvu u Ivanjici ostvarila je prvu pobjedu…

Pionirke BiH u drugoj utakmici, trećeg kola, pobijedile su Albaniju sa 3:0, po setovima 25:8, 25:22 i 25:13, poslije 68 minuta igre.,

Utakmicu u dvorani Crnjevo posmatralo je 100 gledalaca.

BiH pionirke su do pobjede došla posle bolje igre tokom sva tri seta, iako je Albanija pružila dostojan otpor, naročito u drugom setu. U prvom set, BiH pionirke su pružile odličnu partiju, ali su Albanke u drugom setu uspjele da osvoje 22 poena, najviše do sada u jednom setu na turniru u Ivanjici. U trećem setu se izjednačena borba vodila samo na početku, da bi BiH pionirke zatim stekle nedostižnu prednost i obezbjedile svoju prvu pobjedu na Balkanskom odbojkaškom prvenstvu.

Pionirke BiH sutra od 17,00 časova igraju utakmicu četvrtog kola, protiv reprezentacije Bugarske.