1. RUSIJA
2. POLJSKA
3. BELGIJA
4. FINSKA
5. TURSKA
6. FRANCUSKA
7. ITALIJA
8. AUSTRIJA
9. SLOVENIJA
10. BUGARSKA
11. SRBIJA
12. BOSNA I HERCEGOVINA
PREGLED UTAKMICA EVROPSKOG PRVENSTVA ZA KADETE 2013.
GRUPA A – LAKTAŠI (DVORANA LAKTAŠI):
1. KOLO – SUBOTA, 13. APRIL:
BELGIJA – ITALIJA 3:1 (25:23, 25:19, 20:25, 26:24)
POLJSKA – AUSTRIJA 3:0 (25:15, 25:22, 25:19)
SLOVENIJA – BOSNA I HERCEGOVINA 3:0 (25:13, 25:15, 25:23)
2. KOLO – NEDELJA, 14. APRIL:
POLJSKA – BELGIJA 3:0 (25:12, 25:13, 25:21)
ITALIJA – SLOVENIJA 3:1 (25:18, 25:18, 15:25, 25:23)
AUSTRIJA – BOSNA I HERCEGOVINA 3:1 (25:20, 28:30, 25:21, 25:22)
3. KOLO – PONEDJELJAK, 15. APRIL:
POLJSKA – ITALIJA 3:0 (28:26, 25:21, 25:16)
AUSTRIJA – SLOVENIJA 3:1 (25:17, 22:25, 25:20, 25:23)
BELGIJA – BOSNA I HERCEGOVINA 3:1 (25:16, 25:14, 13:25, 25:13)
4. KOLO – SRIJEDA, 17. APRIL:
ITALIJA – AUSTRIJA 3:0 (26:24, 25:17, 25:13)
SLOVENIJA – BELGIJA 3:2 (25:22, 26:24, 15:25, 14:25, 15:12)
POLJSKA – BOSNA I HERCEGOVINA 3:0 (26:24, 25:21, 25:10)
5. KOLO – ČETVRTAK, 18. APRIL:
AUSTRIJA – BELGIJA 0:3 ( 18:25, 19:25, 12:25)
SLOVENIJA – POLJSKA 0:3 (14:25 , 17:25 , 18:25 )
ITALIJA – BOSNA I HERCEGOVINA 3:0 (25:15, 25:17, 25:16)
TABELA:
1. POL 5 5 0 15:0 15
2. BEL 5 3 2 11:8 10
3. ITA 5 3 2 10:7 9
4. AUT 5 2 3 6:11 6
5. SLO 5 2 3 8:11 5
6. BIH 5 0 5 2:15 0
GRUPA B – BEOGRAD (DVORANA ŠUMICE):
1. KOLO – PETAK, 12. APRIL:
SRBIJA – FINSKA 1:3 (26:24, 20:25, 25:27, 24:26)
RUSIJA – TURSKA 3:0 (25:17, 25:20, 25:6)
FRANCUSKA – BUGARSKA 3:1 (25:19, 25:23, 21:25, 25:18)
2. KOLO – SUBOTA, 13. APRIL:
SRBIJA – FRANCUSKA 0:3 (23:25, 22:25, 21:25)
TURSKA – BUGARSKA 3:2 (18:25, 25:22, 25:20, 23:25, 15:6)
RUSIJA – FINSKA 3:0 (25:21, 25:14, 25:11)
3. KOLO – NEDJELJA, 14. APRIL:
SRBIJA – TURSKA 2:3 (14:25, 25:21, 16:25, 25:19, 7:15)
RUSIJA – BUGARSKA 3:0 (25:16, 25:18, 25:17)
FINSKA – FRANCUSKA 3:1 (25:19, 19:25, 25:13, 25:21)
4. KOLO – UTORAK, 16. APRIL:
SRBIJA – BUGARSKA 2:3 (22:25, 25:20, 27:25, 17:25, 12:15)
RUSIJA – FRANCUSKA 3:1 (25:17, 25:14, 23:25, 25:15)
TURSKA – FINSKA 3:2 (25:22, 17:25, 35:33, 18:25, 15:5)
5. KOLO – SRIJEDA, 17. APRIL:
SRBIJA – RUSIJA 1:3 (30:28, 16:25, 24:26, 26:28)
TURSKA – FRANCUSKA 3:0 (25:19, 25:18, 25:10)
FINSKA – BUGARSKA 3:0 (25:17, 25:22, 27:25)
TABELA:
1. RUS 4 4 0 12:1 12
2. FIN 5 3 2 11:8 10
3. TUR 5 4 1 12:9 9
4. FRA 5 2 3 8:10 6
5. BUL 5 1 4 6:14 3
6. SRB 4 0 4 5:12 2
NEDJELJA, 07. APRIL:
FINALE:
RUSIJA – POLJSKA 3:1 (25:16, 25:18, 22:25, 25:21)
MEČ ZA TREĆE MJESTO:
BELGIJA – FINSKA 3:2 (25:19, 20:25, 22:25, 25:19, 15:10)
MEČ ZA PETO MJESTO:
TURSKA – FRANCUSKA 3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:17)
MEČ ZA SEDMO MJESTO:
ITALIJA – AUSTRIJA 3:1 (25:12, 23:25, 25:14, 25:13)