CEV kup: Poraz odbojkaša Radnika u Češkoj

Nakon eliminacije iz kvalifikacija za CEV Ligu šampiona, bijeljinski Radnik doživio je poraz i u prvoj utakmici šesnaestine finala CEV kupa. Od izabranika Vladimira Milićevića bilo je bolje Kladno sa 3:0 u setovima.

Trenutni lider češkog šampionata dobio je prvi set rezultatom 25:18 dok je u drugom tim iz Bijeljine uspio osvojiti jedan poen više (25:19).
Ni u trećem setu Bijeljinci nisu pružili bolji otpor pa je ovaj dio igre okončan rezultatom 25:15.

Što se tiče Kladna, trenutni lider češkog šampionata, je ostvario svih sedam pobjeda u Ekstraligi. Prošlu sezonu okončao je na petoj poziciji, nakon čega je eliminisan u osmini finala plej-ofa, ali ove sezone igra mnogo bolje i jedini je klub u domaćem prvenstvu bez poraza.

Revanš meč na programu je za sedam dana, 29. novembra u Brčkom, takođe u 18 časova.