JUNIORI BIH SAVLADALI KOSOVO

Muška juniorska reprezentacija Bosne i Hercegovine zabilježila je maksimalnu pobjedu u drugom kolu, grupe B, savladala je reprezentaciju Kosovoa sa 3:0.

Reprezentacije Srbije i Turske su opravdale uloge favorita i sa maksimalnim rezultatom pobjedile svoje današnje rivale, te tako kolo prije kraja takmičenja po grupama izborile plasman u polufinale.

U trećoj utakmici Rumunija je slavila pobjedu na Albanijom rezultatom 3:1. Nakon što je Albanija osvojila prvi set na utakmici, Rumunija preuzima igru u svoje ruke i osvaja naredna tri seta.

Danas se igraju izuzetno zanimljive utakmice:
U 14:00 časova derbi dana izmedju Turske i Srbija, a pobjednik će zauzeti prvo mjesto u grupi.
U 16:00 časova BiH i  Albanija, meč koji odlučuje za prolazak u polufinale i borbu za medalje.

U 18:00 Makedonija i Crna Gora, i u 20:00 igraju Kosovo i Rumunija.
Sve utakmice igraju se u sportskoj gradakoj dvorani u Račanskoj, i ulaz je besplatan.

DSC_8251 DSC_8211 DSC_8209 DSC_8205 DSC_8246 DSC_8235 DSC_8233 DSC_8231 DSC_8223 DSC_8222 DSC_8216