ODBOJKAŠI PORAŽENI OD SJEVERNE MAKEDONIJE

Odbojkaši Bosne i Hercegovine su večeras poraženi od Sjeverne Makedonije rezultatom 0 : 3 (20:25 ; 24:26 ; 13:25).

Naši najbolji odbojkaši su u Areni Boris Trajkovski izašli na megdan reprezentaciji Sjeverne Makedonije drugi put na ovom kvalifikacionom turniru te su drugi put poraženi od favorizirane reprezentacije domaćina, te su ostali bez šansi za plasman na Evropsko prvenstvo.

U drugom setu, naši reprezentativci su pružili dostojan otpor protivnicima te izgubili navedeni set na razliku rezultatom 24 : 26 dok su prvi i treći set bili jednosmjerna ulica od samog početka.

Naši momci će sutra odigrati meč protiv reprezentacije Turske te završiti kvalifikacioni ciklus za Evropsko prvenstvo 2021. godine.