RUMUNIJA – BIH 3:0

Ženska seniorska reprezentacija BiH je doživjela i peti poraz u drugoj rundi kvalifikacijskog turnira za odlazak na Evropsko prvenstvo 2015. godine.

Seniorke BiH danas su izgubile od domaćina turnira reprezentacije Rumunije sa 3:0, poslije 62 minuta igre.

IMG_7586

Bosna i Hercegovina – Rumunija 0:3 (8:25; 16:25; 14:25)
Sportska dvroana Piatra Neamt. Gledalaca 600 Sudije:  TILLMANN Gyula, SOKOL Katarzyna.

IMG_7597

Bosna i Hercegovina
BARTULA, VIDOVIĆ, RADIŠKOVIĆ, SIROTANOVIĆ, SLIJEPČEVIĆ, HADŽIĆ, POPOVIĆ  (L2), KOŠUTIĆ, OMERHODŽIĆ (L1), GAJIĆ, SIMIĆ i OKUKA.

Rumunija
BACIU, ROGOJINARU, BACSIS, TRICA, SOBO, CALOTA, MANU (L), NEMTANU, SALAORU, MICLEA GRIGORUTA, ILIE ALBU i ONYEJEKWE.

IMG_7600

U prvoj utakmici drugog dana turnira, druge runde, reprezentacija Slovačke je pobjedila Austriju sa sa 3:0 (26:24; 25:16; 25:23), poslije 84 minuta igre.

Današnjom pobjedom reprezentacija Slovačke je izborila plasman u narednu rundu takmičenja (baraž utakmice).