ŽOK “BIMAL-JEDINSTVO” PORAŽEN U PRVOJ UTAKMICI CEV LIGE PRVAKA

U večerašnjoj utakmici druge runde odbojkaške CEV Lige prvaka ŽOK “Bimal-Jedinstvo” iz Brčko poražen je u prvoj utakmici od strane odbojkašica ASPTT Mulhouse VB. Utakmicu odigranu u sportskoj dvorani “Peki” na Palama pratilo je oko 500 gledalaca.

U prva dva seta gošće iz Francuske prikazale su kvalitetniju igru i povele sa 2:0 u setovima. U trećem setu brčanke su zaigrale bolje i pored gubitka u trećem setu od 18:13 uspijevaju u svoju korist da preokrenu set, te osvajaju treći set rezultatom 29:27. U četvrtom setu igrao se poen za poen do rezultat 17:16 za odbojkašice Mulhouse, kada gošće uz nekoliko vezanih poena prave prednost i osvajaju četvrti set za konačnu pobjedu u utakmici 3:1.

Screenshot_3

Uzvratna utakmica druge runde CEV Lige prvaka odigraće se u Mulhouse/Francuska, u srijedu 31.10.2018. godine, sa početkom u 20,00 časova.