ODBOJKAŠI MLADOSTI PORAŽENI U PRVOJ UTAKMICI CEV LIGE PRVAKA

U večerašnjoj utakmici prve runde odbojkaške CEV Lige prvaka Odbojkaški klub “Mladost” iz Brčko poražen je u prvoj utakmici od strane odbojkaša Neftohimic 2010 BURGAS. Utakmicu odigranu u sportskoj dvorani “Peki” na Palama pratilo je oko 500 gledalaca.

U utakmici odigranoj u četiri seta odbojkaši Neftohimic 2010 prikazali su nešto kvalitetniju igru u prva dva seta. Odbojkaši “Mladosti” se bude u trećem setu i poslije puno preokreta uspijevaju da osvoje set u svoju korist sa 26:24. Četvrti set je odigran slično kao i treći set. Poslije puno preokreta, gdje su odbojkaški “Mladosti” imali i prednost pri rezultatu 12:9 i 13:10, al u samoj završnici odbojkaši Neftohimic 2010 prave preokret i osvajaju četvrti set 25:23 za konačnih 3:1.

Screenshot_1

U redovima OK “Mladost” najbolji su bili Radoslav Janjić i Andrija Divljan sa 12 osvojenih poena.

Uzvratna utakmica prve runde CEV Lige prvaka odigraće se u Burgasu, u utorak 16.10.2018. godine, sa početkom u 19,00 časova.